Aktuality

30. května 2016

KRAJ KVETOUCÍ RÉVY 2016

Sdružení vinařů Velké Němčice a vinaři ze Starovic, Křepic, Uherčic a Velkých Němčic Vás dne 4.6.2016 v době od 9,30 - 20,00 hod. (po dohodě s vinařem i déle) srdečně zvou na 8. ročník Kraje kvetoucí révy 2016.


Start: z infocentra V. Němčice nebo z libovolného otevřeného sklepa zapojeného do projektu ve výše uvedených obcích Program: První část - cyklovýlet po tématické trase v délce cca 30 km. Při získání min. jednoho razítka z otevřeného sklepa v každé obci můžete vyhrát. Losování o ceny – 1. kolo v 18,00 hodin v Rodinném vinařství U Samsonů Velké Němčice. 2. kolo – celostátní kolo s Nadací Partneství. Druhá část – kulturně vinařská pro účastníky cyklovýletu a další hosty, kteří se chtějí věnovat ochutnávce a nákupu vín v otevřených sklepech.

Pozvánka na Kraj kvetoucí révy 2016. Doprovodný program v otevřených sklepech: Soutěž o ceny „Vytáhni štupr a vyhré“ Posezení u cimbálu Country muzika Mužácký sbor Velkoněmčický kroj Další produkty révy vinné Startovné: 150,- Kč/os., děti do 15-ti let zdarma Občerstvení: zajištěno v otevřených sklepech. Doprava: mezi obcemi pro účastníky zdarma Více na: www.krajkvetoucirevy.cz Srdečně zve Sdružení vinařů Velké Němčice a vinaři ze Starovic, Křepic, Uherčic a Velkých Němčic

A5.jpg